Section outline

  • Мета дисципліни полягає у забезпеченні теоретичної та практичної підготовки студентів в обсязі, необхідному для того, щоб майбутні   спеціалісти могли обрати необхідні механізми з сучасними електроприводами, а також орієнтувались в енергозабезпеченні і  кваліфіковано застосовували електромеханічні апарати.

    Завдання дисципліни –  формування у студента знань електротехнічних законів, методів аналізу електричних кіл, принципів електропостачання, конструкцій електричних машин, механічних і робочих характеристик електроприводів, набуття практичних навичок підключення електричних машин та апаратів, проведення експериментальних досліджень електричних машин, керування ними і контролю за їх роботою.

    Компетенції студентів, що формуються в результаті засвоєння дисципліни

     

    Код

    Зміст

    Програмні результати навчання

    Інтегральна компетентність (ІК)

    ІК.

    Здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі будівництва та цивільної інженерії.

    Загальні компетентності (ЗК)

    ЗК01.

    Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.

    РН01.Застосовувати основні теорії, методи та принципи математичних, природничих, соціально-гуманітарних та економічних наук, сучасні моделі, методи та програмні засоби підтримки прийняття рішень для розв’язання складних задач будівництва та цивільної інженерії.

     

    ЗК02.

    Знання та розуміння предметної області та професійної діяльності.

    РН02.Брати участь у дослідженнях та розробках у сфері архітектури та будівництва.

    ЗК05.

    Здатність використовувати інформаційні та комунікаційні технології.

    РН03.Презентувати результати власної роботи та аргументувати свою позицію з професійних питань, фахівцям і нефахівцям.

    ЗК06.

    Здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел.

    РН07.Виконувати збір, інтерпретацію та застосування даних, в тому числі за рахунок пошуку, обробки та аналізу інформації з різних джерел.

    Спеціальні (фахові) компетентності

    СК03.

    Здатність проєктувати будівельні конструкції, будівлі, споруди та інженерні мережі (відповідно до спеціалізвції), з урахуванням інженерно-технічних та ресурсозберігаючих заходів, правових, соціальних, екологічних, техніко-економічних показників, наукових та етичних аспектів, і сучасних вимог нормативної документації у сфері архітектури та будівництва, охороги довкілля та безпеки праці.

    РН09.Проєктувати будівельні конструкції, будівлі, споруди, інженерні мережіта технологічні процеси будівельного виробництва, з урахуванням інженерно-технічних та ресурсозберігаючих заходів, правових, соціальних, екологічних, техніко-економічних показників, наукових та етичних аспектів, і сучасних вимог нормативної документації, часових та інших обмежень, у сфері архітектури та будівництва, охорони довкілля та безпеки праці.

    СК04.

    Здатність обирати і використовувати відповідні обладнання,матеріали, інструменти та методи для проєктування та реалізації технологічних процнсів будівельного виробництва

    РН04.Проєктувати та реалізовувати технологічні процеси будівельного виробництва, використовувати відповідне обладнання,матеріали, інструменти та методи.

    СК05.

    Здатність застосовувати комп’ютерізовані системи проєктування та спеціалізоване прикладне програмне забезпечення для вирішення інженерних задач будівництва та цивільної інженерії

    РН06.Застосовувати сучасні інформаційні технології для розв’язання інженерних та управлінських задач будівництва і цивільної інженерії