Section outline

  • Робоча програма містить витяг з робочого навчального плану, мету вивчення, компетентності, які має опанувати здобувач, програмні результати навчання, дані щодо викладачів, зміст курсу, тематику практичних занять, вимоги до виконання індивідуального завдання, шкалу оцінювання знань, вмінь та навичок здобувача, роз’яснення усіх аспектів організації освітнього процесу щодо засвоєння освітньої компоненти, список навчально-методичного забезпечення, джерел та літератури для підготовки до практичних занять та виконання індивідуальних завдань. Електронне навчально-методичне забезпечення дисципліни розміщено на Освітньому сайті КНУБА (http://org2.knuba.edu.ua). Також програма містить основні положення щодо політики академічної доброчесності та політики відвідуванння аудиторних занять.


    Перереквізити: ОК5 "Математичний аналіз", ОК6 "Фізика". ОК9" Електротехнічні матеріали ", ОК14" Теоретичні основи електротехніки ", ОК24 "Електромеханічні системи автоматизації загальнопромислових механізмів".
    Посилання на сторінку електронного навчально-методичного комплексу дисципліни: https://org2.knuba.edu.ua/course/view.php?id=2465


    Мета дисципліни полягає у наданні і отриманні студентами, на сучасному науково-технічному та технічно-економічному рівні, знань фізичних основ методів та приладів  контролю матеріалів, виробів і конструкцій, на яких базуються сучасні системи діагностики.


    Завдання дисципліни –  отримання навиків з розрахунку, проектування та правил безпечної експлуатації електромеханічних систем.