Résumé de section

  • Перед початком практики для студентів проводиться установча конференція. Вона спрямована на ознайомлення студентів з порядком проходження практики і технікою безпеки, змістом практики, правами й обов’язками студентів, також студенти отримують вимоги щодо підготовки залікових документів та методичних рекомендації про проходження практики.

    Загальне керівництво практикою здійснюється відповідальними особами на кафедрі, факультеті та в університеті, що являється складовою навантаження викладачів.
    Повноцінна реалізація закладених в основу програми практики головних завдань передбачає виконання студентами наступних видів робіт: організаційної, навчально-тренувальної, виховної і профорієнтаційної.

    I. Організаційна робота.

    1. Участь студентів в установчій та підсумковій конференціях.
    2. Знайомство зі спортивною базою, де відбувається практика.
    3. Проведення бесіди з керівництвом спортивного закладу, тренерами, лікарем.
    4. Вивчення загального річного плану роботи спортивних груп.
    5. Ознайомлення зі структурою федерації та посадовими обов’язками керівників та членів федерацій.
    6. Ознайомлення зі структурою підготовки спортивних груп.
    7. Підготовка звітної документації.

    II. Навчально-тренувальна робота. 

    1. Ознайомлення з плануванням та обліком роботи спортивних груп. 
    2. Вивчення методів викладання навчально-тренувальної роботи у спортивних групах на етапі попередньої базової/спеціалізованої базової підготовки. 
    3. Спостереження за відкритими навчально-тренувальними заняттями, проводимими тренерами та фахівцями, їх аналіз, вивчення процесу планування до занять тощо. 
    4. Проведення студентом підготовчої та заключної частин навчально-тренувального заняття (на протязі другого тижня, не менше 5 занять).
    5. Проведення обліку успішності та іншої навчальної документації навчально-тренувальної і змагальної діяльності у спортивній групі.

    III. Виховна робота. 

    1. Надання допомоги в організації та проведенні спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів під час практики. 
    2. Проведення бесіди з фізичного виховання та спорту в спортивній групі.

    IV. Профорієнтаційна робота. 

    Проведення індивідуальних бесід зі спортсменами та їх батьками про спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» на кафедрі фізичного виховання і спорту Київського національного університету будівництва і архітектури.