Про вибір відеоредактора

Лабораторні роботи по темі "Робота з відео" розраховані на використання безкоштовного відеоредактора Shotcut. Він зручний тим, що не потребує інсталяції. Ви можете приносити його з собою на флешці та запускати на будь-якому комп'ютері.

Якщо ви вже маєте досвід використання іншого редактора, то можете виконувати ці лабораторні роботи на ньому.  Однак, здавати роботи дистанційно, через сайт, можна тільки з використанням редактора Shotcut. Тоді ви можете присилати на перевірку лише файли *.mlt, за умови, що усі інші файли зберігаються у вас і у викладача в папці c:\stud\video.

В усіх інших випадках здавати роботи можна тільки очно, на принесеному вами ноутбуці.

Якщо ви хочете познайомитися з професійними засобами відеомонтажу і маєте комп'ютер з 8-16 Гб оперативної пам'яті та відеокартою, що підтримує NVIDIA compute capability 3.0 і вище (CUDA v3 framework GPU), то радимо встановити безкоштовну версію одного з найкращих відеоредакторів DaVinci Resolve. Перевірити, чи підходить для цього ваша відеокарта можна на сайті https://developer.nvidia.com/cuda-gpus. Якщо в колонці Compute Capability напроти вашої карти стоїть 3.0 чи більше, значить ваша карта може працювати з DaVinci Resolve. Відеоуроки з використання цього редактора можна перегянути тут.

Остання версія: неділя, 10 лютий 2019, 17:12