Професійне відео не обходиться без титрів. Тому використання титрів у вашому відео можна вважати однією з ознак вашої професійності.

Для створення титрів виділіть на шкалі часу фрагмент відео чи графіки, поверх якого ви хочете розмістити титр. Потім відкрийте вікно Фільтри та виберіть фільтр 3D Текст (HTML) або  Текст. Для цього можете скористатися розташованим у нижній частині вікна Фільтри полем пошуку, в якому наберіть слово «текст».

Зразок титрів і параметри фільтру 3D Текст (HTML), які його формують, показано нижче.

 


Ви маєте змогу в параметрі Текст замість вказаного там тексту ввести свій та відредагувати усі інші параметри, але кириличний текст підтримує лише один встановлений за замовченням шрифт Liberation Sans.

Нижче показано зразок параметрів фільтру Текст та вигляд титру, створений з їх допомогою. Під час редагування текст титрів відображається у рамці, розмір якої можна змінювати перетягуванням маркерів. При зміні розмірів рамки змінюється і розмір розташованого у ній тексту. Положення рамки на екрані задається перетягуванням точки, розташованої в її центрі. Цей фільтр підтримує багато кириличних шрифтів.Для здачі роботи ви повинні надіслати на перевірку файл проекту (*.mlt), що містить створені вами титри.

Якщо ви користуєтесь іншим відеоредактором, то вам треба  виконати в ньому ту саму роботу і розповісти викладачу, як це робиться у вашому редакторі.