1. Через portal.office.com зайдіть у свій обліковий запис Office365, ввівши адресу своєї електронної пошти в домені knuba.edu.ua і пароль.
  2. Ознайомтеся з основними компонентами Office365: Поштою, Календарем, сховищем файлів OneDrive, он-лайн версіями офісних програм Word, Excel, PowerPoint.
  3. Завантажте в OneDrive файли з матеріалами, які ви бажаєте розмістити в своєму курсі. Для цього перетягніть їх мишкою з папки вашого комп'ютера у вікно OneDrive.
  4. Ознайомтеся зі способами управління доступом до ваших документів у сховищі OneDrive.
  5. Якщо бажаєте синхронізувати файли на своєму комп'ютері з файлами у сховищі OneDrive, натисніть у ньому кнопку Синхронізація і вам буде запропоновано встановити на ваш комп'ютер програму, що здійснюватиме таку синхронізацію.
  6. Зареєструйтеся на сайті org2.knuba.edu.ua, натиснувши в правому верхньому куті кнопку ВХІД, придумайте і введіть свій логін і пароль, та заповніть українською мовою анкету нового користувача.
Ця робота буде перевірена і оцінена після того, як ви виконаєте наступну домашню роботу, в якій дасте посилання на ваші дкументи у сховищі OneDrive.