Про курс

Цей курс спеціально розроблений для ознайомлення з методиками дослідження та визначення енергетичних параметрів багатофункціональних машин та механізмів. В курсі розглядаються загальні питання з дослідження механізмів розподілення енергопотоків в пневматичному, механічному та гідравлічному приводах будівельних машин логістичного сектору. Значна увага приділяється енергетичним характеристиках машин, методах їх визначення та покращення.

При дослідженні зміни ергетичних параметрів машин і механізмів в даному курсі рекомендується застосовувати такі програмні продукти як: Excel, MathCad, Mathematica. Для ефективного дослідження та вивчення пневматичних та гідравлічних систем бажано скористатися програмним комплексом FluidSim демоверсію якого студент може безкоштовно отримати на сайті компанії Festo.


Викладачі:

       Міщук Дмитро Олександрович

      Кандидат технічних наук, доцент
      Київського національного університету
      будівництва і архітектури

     

Рекомендовані базові знання: 

Для засвоєння курсу бажано мати базові знання з «Вища математика», «Теоретична механіка», «Теорія машин і механізмів», «Деталі машин», «Гідравліка та приводи механотронних систем», «Вантажопідйомна, транспортуюча та транспортна техніка», «Логістика».

Для зарахування на курс необхідно звернутися до викладача